Ekspres kawowy jaki mi pasuje ?

Wybór ekspresu do kawy powinien opierać się na gustach smakosza tego czarnego napoju.
1. Cena, koszty codziennej eksploatacji/naprawy/serwisu
2. Przeznaczenie
3. Wielofunkcyjność, wydajność
4. Design
AUTOMATYCZNE
Ekspresy automatyczne polecane są głównie do biura, domu. Znajdą jednak zastosowanie również w różnych punktach o charakterze gastronomiczno-usługowym. Są to maszyny niezwykle wydajne ale i bardzo proste w obsłudze. Przystosowane są do parzenia ponad kilkudziesięciu kaw dziennie. Ekspresy biurowe posiadają wbudowaną dyszę służącą do spienia mleka bądź system One Touch Cappucicno. Energooszczędne a przy tym ładnie wyglądające.
Aulika Focus
Aulika Top
Phedra Cappuccino
Aulika MID
Aulika Top RI
BIUROWE, FIRMOWE
Ekspresy automatyczne pól- i profesjonalne zróżnicowane są pod względem wydajności, parametrów. Przyjazny prosty interfejs nie sprawi nikomu kłopotu. Mimo zaliczania do klasy maszyn profesjonalnych bądź półprofesjonalnych są proste i łatwe w użytkowaniu. Sprawdzają się doskonale w recepcji biurze.
- Royal Cappuccino

- Royal Coffee Bar

- Royal Office

- Phedra Cappuccino

- Nextage Master Top

GASTRONOMICZNO-USŁUGOWE
Ekspresy gastronomiczne doskonale wkomponują się w wystrój ekskluzywnej restauracji, ceniącej wysoką jakość kawiarni jak również sali bankietowej, konferencyjnej. Sprawdzają się świetnie w miejscach o dużym spożyciu kawy. Przystosowane są do parzenia ponad kilkudziesięciu kaw dziennie. Tworzone są z myślą o dużej ilości odbiorców. W sprzedaży oferujemy ekspresy kolbowe, vendingowe oraz automatyczne.
- Aroma Compact SE 200

- Aroma SE 200

- Idea Cappuccino.

KOLBOWE
Ekspresy kolbowe stanowią idealne uzupełnienie wystroju każdej restauracji oraz profesjonalnej kawiarni. Ekspresy hotelowo-restauracyjne wymagają oprócz wyszkolonego baristy również specjalistycznego sprzętu-filtry, młynki. Ekspresy kolbowe umożliwiają przyrządzanie wyśmienitego espresso. Nowoczesny design to cecha oferowanych ekspresów.
Aroma Compact SE 100
Aroma Compact SE 200
Aroma SE 200